Henri Joseph Harpignies
1819 Valenciennes - 1916 Saint-Privé
2245
34 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
10
21
Frankreich
1 Werk von Henri Joseph Harpignies
19 Tage | Christie's New York
HENRI-JOSEPH HARPIGNIES
Lot 22
L'entrée de l'école
, 1859
€9.300 - 14.000
Gemerkt