Moise Kisling
22.01.1891 Krakau, Polen - 29.04.1953 Sanary-sur-Mer, Frankreich
306
61 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
3
10
Skulptur / Objekt:
46
Frankreich
8 Werke von Moise Kisling
5 Tage | Desa Unicum
Mojzesz Kisling
Lot 284
Port
, 1953
coloured lithography/paper
€420 - 550
5 Tage | Desa Unicum
Mojzesz Kisling
Lot 278
Mimozy
, 1951
coloured lithography/paper
€880 - 1.000
5 Tage | Desa Unicum
Mojzesz Kisling
Lot 231
Dziewczyna w chuście
lithography/paper
€2.800 - 4.200
12 Tage | Sotheby's New York
Moïse Kisling
Lot 432
Jeune fille assise
, 1920
€93.000 - 140.000
Gemerkt