Larry Rivers
17.08.1923 New York - 14.08.2002 Southampton/Long Island
1044
66 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
10
28
27
1 Werk von Larry Rivers
4 Tage | Bonhams London
Larry Rivers
Lot 20
The Last Civil War Veteran
Screenprint in colours with collage elements, 1970, on wove paper
€810 - 1.000
Gemerkt