Thomas Lawrence
1769 Bristol - 1830 London
815
18 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
16
2 Werke von Thomas Lawrence
20 Tage | Christie's New York
SIR THOMAS LAWRENCE, P.R.A.
Lot 47
€187.000 - 280.000
20 Tage | Christie's New York
SIR THOMAS LAWRENCE, P.R.A.
Lot 55
oil on canvas, unlined
€28.000 - 47.000
Gemerkt