Jorinde Voigt
1977 Frankfurt a. M.
1571
15 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
5
8
Deutschland
1 Werk von Jorinde Voigt
12 Tage | Grisebach GmbH
Jorinde Voigt
Lot 708
, 2009
Ink, oil crayon and pencil on wove paper
€10.000 - 15.000
Gemerkt