Jean Pierre Norblin de La Gourdaine
1745 Misy-sur-Yonne - 1830 Paris
25167
7 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
3
Frankreich
3 Werke von Jean Pierre Norblin de La Gourdaine
5 Tage | Desa Unicum
Jan Piotr Norblin de la Gourdaine
Lot 208
Kazanie św. Jana Chrzciciela
etching/paper
€920 - 1.400
5 Tage | Desa Unicum
Lot 207
Autoportret przed ekranem, po 1778
etching/paper
€280 - 420
10 Tage | Desa Unicum
Lot 79
Macierzyństwo
, 1799
ink/paper
€1.600 - 2.100
Gemerkt