Hermann Ottomar Herzog
1831 Bremen - 1932 Philadelphia
3320
9 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
8
Deutschland
1 Werk von Hermann Ottomar Herzog
11 Tage | Heritage Auctions Texas
Hermann Herzog
Lot 67049
Deer in Gulph Hummock
Oil on canvas
€19.000 - 28.000
Gemerkt