Harold Ancart
1980 Brüssel
419
20 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
6
Fotografie:
Skulptur / Objekt:
10
Belgien
1 Werk von Harold Ancart
11 Tage | Sotheby's New York
Harold Ancart
Lot 585
, 2015
oil stick and graphite on paper mounted on board, in artist's frame
€75.000 - 112.000
Gemerkt