Takesada Matsutani
1937
1587
40 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
7
12
Skulptur / Objekt:
19
Japan
1 Werk von Takesada Matsutani
10 Tage | Mallet Auction
Takesada Matsutani
Lot 1056
Work
, 2022
a set of two mixed media on papers
€910 - 1.200
Gemerkt