Serge Vandercam
1924 Kopenhagen - 2005 Wavre, Belgien
4318
4 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
Fotografie:
3 Werke von Serge Vandercam
2 Tage | Bruun Rasmussen Kunstauktioner A/S
Serge Vandercam
Lot 726
Oil on canvas
€800 - 1.100
8 Tage | Bonhams Los Angeles
SERGE VANDERCAM
Lot 112
Gouache and pastel on paper
€3.000 - 5.000
8 Tage | Bonhams Los Angeles
SERGE VANDERCAM
Lot 113
Gouache on paper
€1.000 - 2.000
Gemerkt