Jósef Mehoffer
1869 Ropczyce - 1946 Krakau
25086
8 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
3
5
2 Werke von Jósef Mehoffer
3 Tage | Desa Unicum
Jozef Mehoffer
Lot 215
Revenge
, 1906
lithography/paper
€1.900 - 2.800
8 Tage | Desa Unicum
Jozef Mehoffer
Lot 36
Portret młodej kobiety, circa 1925
pencil/paper
€5.500 - 8.100
Gemerkt