Leon Wyczolkowski
1852 Huta Miastowska - 1936 Warschau
2386
14 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
4
9
Polen
5 Werke von Leon Wyczolkowski
7 Tage | Desa Unicum
Leon Wyczolkowski
Lot 213
Self-portrait
, 1905
aquatint/tissue paper
€7.000 - 9.300
7 Tage | Desa Unicum
Leon Wyczolkowski
Lot 213
Oszronione drzewo
, 1928
litograph/paper
€1.300 - 1.800
12 Tage | Desa Unicum
Leon Wyczolkowski
Lot 17
Forest landscape
, 1926
mixed media/paper
€9.300 - 14.000
12 Tage | Desa Unicum
Leon Wyczolkowski
Lot 18
Pejzaż z drzewami
, 1918
watercolour, pencil/paper
€7.000 - 9.300
Gemerkt