Esteban Vicente
1903 Turegano, Spanien - 2001 New York
3524
17 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
8
8
Spanien
2 Werke von Esteban Vicente
11 Tage | Swann Galleries
ESTEBAN VICENTE
Lot 62
Silver Gray
, 1973
Oil on canvas
€37.000 - 55.000
11 Tage | Swann Galleries
ESTEBAN VICENTE
Lot 61
, 1977
Charcoal on cream wove paper
€2.800 - 4.600
Gemerkt