Stanislaw Ignacy Witkiewicz
1885 Warschau - 1939 Jeziora
5531
16 Angebote
Fotografie:
5
11
Polen
3 Werke von Stanislaw Ignacy Witkiewicz
7 Tage | Desa Unicum
Stanislaw Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
Lot 218
Ekslibris Feliksa Lewińskiego
, 1916
coloured lithography/paper
€700 - 1.200
12 Tage | Desa Unicum
Lot 5
Portret Kazimiery Żuławskiej
, 1923
pastel/paper
€35.000 - 58.000
12 Tage | Desa Unicum
Lot 4
Portret Bronisławy Włodarskiej (Jeden z nieudanych gumidruków Langiera)
, 1937
pastel/paper
€35.000 - 58.000
Gemerkt