T'ang HAYWEN
1927 - 1991
4157
34 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
20
14
China
1 Werk von T'ang HAYWEN
6 Tage | cuppar
T'ang Haywen
Lot 7
, 1969
Watercolor on paper
€32.000 - 45.000
Gemerkt