Fahr-el-Nissa ZEID
1901 - 1991
3347
10 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
3
5
Türkei
2 Werke von Fahr-el-Nissa ZEID
19 Tage | Bonhams London
Fahr El-Nissa Zeid
Lot 8
Le Rouge et le Noir
€23.000 - 35.000
19 Tage | Bonhams London
Fahr El-Nissa Zeid
Lot 9
A Rooster at Dawn
oil on canvas, framed
€47.000 - 70.000
Gemerkt