YANG ZHIGUANG
1930 - 2016
48218
18 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
18
China
1 Werk von YANG ZHIGUANG
13 Tage | Bonhams Hong Kong
YANG ZHIGUANG
Lot 117
Scenery of the North
Ink and colour on paper, hanging scroll
€1.800 - 3.000
Gemerkt