Wu Guanzhong
1919 - 2010
31
95 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
50
10
22
China
1 Werk von Wu Guanzhong
5 Tage | Sotheby's Hong Kong
Wu Guanzhong
Lot 6210
A lotus pond (V) 荷塘(五)
, 1994
Collotype print on rice paper
€3.600 - 7.200
Gemerkt