Raymond Kanelba
1897 Warschau - 1960 London
10627
12 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
3
8
Polen
3 Werke von Raymond Kanelba
13 Tage | Desa Unicum
Rajmund Kanelba (Kanelbaum)
Lot 40
Martwa natura z kwiatami w wazonie
, 1933
oil/canvas
€6.900 - 9.200
13 Tage | Desa Unicum
Rajmund Kanelba (Kanelbaum)
Lot 39
Chłopiec z trąbką
, 1947
oil/plywood
€5.500 - 6.900
13 Tage | Desa Unicum
Rajmund Kanelba (Kanelbaum)
Lot 38
Portrait of lady in dress and hat
, 1929
oil/canvas
€19.000 - 23.000
Gemerkt