Józef Rapacki
1871 Warsaw - 1929 Olszanka
10740
9 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
3
6
Polen
1 Werk von Józef Rapacki
5 Tage | Desa Unicum
Jozef Rapacki
Lot 271
"From old and not old Warsaw. Album of street's types" 19 lithographs
, 1925
lithography/paper
€930 - 1.400
Gemerkt