Maud Sumner
1902 - 1985
3772
47 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
23
24
2 Werke von Maud Sumner
6 Tage | Strauss & Co.
Maud Sumner
Lot 140
The Pond
watercolour on paper
€750 - 1.000
6 Tage | Strauss & Co.
Maud Sumner
Lot 269
Portrait of a Woman, recto; Building in a Forest, verso
watercolour on paper
€600 - 900
Gemerkt