Qiu Xiaofei
1977
1522
9 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
Skulptur / Objekt:
3
4
China
3 Werke von Qiu Xiaofei
3 Tage | China Guardian Auctions Co., Ltd.
QIU XIAOFEI
Lot 329
RELICS
€155.000 - 232.000
QIU XIAOFEI
Lot 328
PLAYING THE PIANO
€116.000 - 155.000
QIU XIAOFEI
Lot 313
REPLANTED NO.4
mixed media on canvas
€155.000 - 232.000
Gemerkt