Artur Grottger
1837 - 1867
5996
1 Angebot
Aquarell / Zeichnung:
Polen
1 Werk von Artur Grottger
10 Tage | Desa Unicum
Artur Grottger
Lot 23
"Polowanie z sokołem" (Polowanie Jana III Sobieskiego z sokołem)
, 1858
watercolour/paper
€42.000 - 60.000
Gemerkt