Rafał Olbiński
1943
3101
26 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
16
9
Polen
4 Werke von Rafał Olbiński
3 Tage | Desa Unicum
Rafal Olbinski
Lot 65
Leda
, 2014
pencil, charcoal/paper
€5.800 - 7.000
3 Tage | Desa Unicum
Rafal Olbinski
Lot 66
Nabuco
pencil/paper
€2.800 - 3.300
3 Tage | Desa Unicum
Rafal Olbinski
Lot 8
Substitute of meaning
, 2009
acrylic/canvas
€21.000 - 30.000
11 Tage | Desa Unicum
Rafal Olbinski
Lot 114
Overture
, 1997
print/paper
€1.300 - 1.900
Gemerkt