Paul Pletka
1946
6604
1 Angebot
Aquarell / Zeichnung:
5 Werke von Paul Pletka
5 Tage | Hindman
Paul Pletka
Lot 403
Untitled Two Figures, edition 46/50
lithograph
€280 - 470
5 Tage | Hindman
Paul Pletka
Lot 402
Apache Dancers, edition 21/80
lithograph
€280 - 470
5 Tage | Hindman
Paul Pletka
Lot 406
Indian Chief, edition 70/80
lithograph
€280 - 470
5 Tage | Hindman
Paul Pletka
Lot 405
Portrait, edition 84/100
print
€470 - 650
Gemerkt