Stanisław Rolicz
1913 - 1997
42924
9 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
3
4
3 Werke von Stanisław Rolicz
5 Tage | Desa Unicum
Stanislaw Rolicz
Lot 269
Village Girl
, 1954
aquatint/paper
€350 - 460
5 Tage | Desa Unicum
Stanislaw Rolicz
Lot 268
Przed lustrem
, 1943
etching/paper
€280 - 460
5 Tage | Desa Unicum
Stanislaw Rolicz
Lot 270
"Mój profesor" (Jerzy Hoppen)
copper-plate engraving/paper
€280 - 460
Gemerkt