Henry Darger
1892 - 1973
2594
2 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
1 Werk von Henry Darger
9 Tage | Bonhams
HENRY DARGER
Lot 13
, 1949
watercolor, graphite, ink, carbon transfer and collage on paper
€373.000 - 560.000
Gemerkt