Shen Xinhai
1855 - 1941
35724
4 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
4
5 Werke von Shen Xinhai
13 Tage | Bonhams Los Angeles
Shen Xinhai
Lot 1
Figure
Ink and colour on paper, framed
€310 - 490
13 Tage | Bonhams Los Angeles
Shen Xinhai
Lot 2
Figure
€310 - 490
13 Tage | Bonhams Los Angeles
Shen Xinhai
Lot 3
Figure
€310 - 490
13 Tage | Bonhams Los Angeles
Shen Xinhai
Lot 4
Figure
Ink and colour, framed
€310 - 490
Gemerkt