Ran In-ting
13.10.1903 Luodong, Taiwan - 04.02.1979
16242
2 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
1 Werk von Ran In-ting
2 Tage | Sotheby's Hong Kong
Ran In-ting
Lot 6251
Landscape 白雲深處有仙家
, 1962
ink and colour on paper
€6.000 - 12.000
Gemerkt