Sydney Carter
1874 - 1945
25082
14 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
8
6
2 Werke von Sydney Carter
7 Tage | Strauss & Co.
Sydney Carter
Lot 137
Turbulent Waves on the Shore
oil on board
€200 - 300
7 Tage | Strauss & Co.
Sydney Carter
Lot 144
Bridged Willows
gouache on paper laid down on board
€250 - 350
Gemerkt