Stefan Hirsig
1966 Berlin, Deutschland
14528
6 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
3
3
1 Werk von Stefan Hirsig
20 Tage | Dorotheum
Stefan Hirsig
Lot 607
Untitled (Rally. O Typ
acrylic on canvas
€1.500 - 2.500
Gemerkt