Jan Kaczmarkiewicz
1904 - 1989
51313
4 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
4
2 Werke von Jan Kaczmarkiewicz
10 Tage | Desa Unicum
Jan Kaczmarkiewicz
Lot 77
Set design ("Don Quixote")
gouache/paper
€560 - 810
10 Tage | Desa Unicum
Jan Kaczmarkiewicz
Lot 78
Wizerunek świętej z monstrancją
watercolour, pencil, gouache/paper
€1.400 - 1.800
Gemerkt