Songfa Zhu
1942
1 Angebot
Aquarell / Zeichnung:
1 Werk von Songfa Zhu
7 Tage | China Guardian Auctions Co., Ltd.
ZHU SONGFA
Lot 3481
Deep in the Mountains of Anhui Province
ink on paper
€1.300 - 2.600
Gemerkt