Hendryk Epstein
1892 Lodz - 1944
5068
18 Angebote
Aquarell / Zeichnung:
3
15
Polen
2 Werke von Hendryk Epstein
12 Tage | Desa Unicum
Henryk Epstein
Lot 5
Widok na młyn wodny w Houlbec-Cocherel
, 1933
oil/canvas
€10.000 - 14.000
12 Tage | Desa Unicum
Henryk Epstein
Lot 4
Pejzaż ze stogami siana, lata 30. XX w
oil/canvas
€8.100 - 10.000
Gemerkt